Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4 Ve Seviye 5
Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4 Ve Seviye 5
Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4 Ve Seviye 5
Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4 Ve Seviye 5
Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4 Ve Seviye 5
Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4 Ve Seviye 5

Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3, Seviye 4 Ve Seviye 5

İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : ₺900,00
İndirimli : ₺500,00

Kitap Adı: Zekâ Gelişim Kitabı Seviye 1 - 2 - 3- 4 -5

 

Sayfa: 144 s. +144 s +144 s +144 s +144 s +144 s

 

İç Kâğıt Ebadı: 16x24 cm

 

 

 

       

 

 

 

  

 

      

Seviye 1 -  zeka gelişim kitabı bilsem tablet sınavına uygun olarak hazırlanmış; parça-bütün, dikkat gelişimi, mantıksal ilişki ve matris soru formları yer almaktadır. Temel ölçekli soru biçimlerinin yer aldığı seviye 1 seti başlangıç düzeyinde zeka gelişimi için uygun kaynak oluşturmaktadır.  Daha önce benzer soru biçimleri ile tanışmamış, ilk zeka gelişimi kitabı olarak tercih edilir bir başvuru kaynağıdır.  Soru içeriği eğlenceli olan seviye 1 zeka gelişim kitabı bir sonraki serilerin ( Seviye 2, seviye 3 ve seviye 4) de öğrenmesini kolaylaştırmaktadır.  Kitap 40 soruluk iki deneme kitapçığıyla birlikte set halinde satılmaktadır. Kitap bitiminden sonra testlerin çözümü konu ve soru çözüm yeteneğini ölçmenize yardımcı olacaktır.

Soru İçerikleri: Matris, İlişkilendirme, Hangisi Farklıdır, Parça-Bütün, gölge, Eşleştirme, Sıralama, Farklı Bul, Puzzle, Hafıza ve Nesne Bulma

 

Seviye 2- ; parça bütün, negatif şekil, görsel zeka ve hafıza olmak üzere genel soru kapsamları yer almaktadır. Seviye 1 ölçeğindeki soruların zorluk derecesi artan seviye 2 setinde mevcut sorular daha da genişletilerek öğrenme pekiştirmektedir. Seviye 1 serinin sorularının pekiştirilmesi yanı sıra negatif şekil ve hafıza soruları ile hem BİLSEM (Bilim Sanat merkezi) tablet (Grup tarama) sınavlarına hazırlamakta hem de zeka gelişim açısından bir sonraki seviye için ön hazırlık yapmaktadır.

Soru İçerikleri: İlişkilendirme, Hangisi Farklıdır, Şekil Çevirme, Yansıma, Görsel Sıralama, Matris, Küpleri sayma, Üst Üste gelme, Parça-Bütün, Sıradaki şekil, gizli şifreler ve hafıza

Seviye 3 - zeka gelişim kitabında; Parça-Bütün, Negatif Şekil, Görsel Zeka ve Hafıza genel soru kapsamları yer almaktadır. Zorluk derecesinin biraz daha arttığı seviye 3 setinde soru kapsam ve metotları seviye 2 setinin üstüne çıkarılarak zeka gelişimine katkı sağlanmaktadır. İlk iki seviyenin soru içeriği olarak biraz daha zorlaştığı bu setimizde kademeli olarak yükseltilen sorular ile öğrencinin hem sıkılması engellenmekte hem de öğrenmesi kolaylaşmaktadır. Seviye 3 seti ile birlikte iki tane de tanılama denemeleri yer almaktadır.

Seviye 4- zeka gelişim kitabında; Parça-Bütün, Küpler, Kelime Bul, Şifreli Kelimeler genel soru kapsamları yer almaktadır. Bilsem tablet (grup tarama) sınav için uygun bir en yeni serimiz seviye 4 tüm zeka gelişim soru ve bileşenlerinin zorluk derecesi olarak bir üst sekmesidir.  Daha önceki zeka gelişim çalışmlarını destekleyen ve geliştiren seviye 4 zeka gelişim seti 2 deneme ile birlikte zeka gelişimini daha da artırmaktadır. Bilsem Grup tarama için seviye 1,seviye2, seviye 3 ve seviye 4 Şeklinde 4 kiatp 8 deneme yer almaktadır. 4’lü halde kullanımı istenilen verimliliğin kazanımı açısından önemlidir.

 

Seviye 5 - dikkat, algı, ilişkilendirme ve mantıksal muhakeme yeteneğine yönelik çalışmalara yer verilmiştir. Kitap içeriğimiz şöyledir; üst üste gelme, şekil çevirme, negatif şekil, gölge, şekil katlama, parça-bütün, kurallı şekil, boyut çizgisi, matris, hafızadır. Kalıtsal zeka gelişimini etkileyen ve gelişmesine fayda sağlayan çevresel etken unsurlarından biri olan eğitim faktörü ile öğrenciler yaşam boyu öğrenmelerine katkı sağlanmakta, gelişim standartları arttırılmaktadır. Bu amaca yönelik geliştiren zeka ve dikkat beceri etkinlikleri bireyin yaşam eğrisi boyunca sıklıkla kullanılmaktadır. Bu bilimsel öğretinin ve bulgunun ışığında gelişen zeka soruları seviye 5 kitabında kullanılarak yeniden ölçeklendirme yapılmıştır. “Seviye 5” zeka gelişim ile hangi kazanımlar elde dilecektir? Standartta binen soru ölçeklerinin dışına çıkarak farklı bir bakış açısı sunmaktadır. Mevcut kazanımları tekrar eden IQ seviyelerinin üstüne çıkarak işleyişi ve gelişimi yeniden harekete geçirmektedir. Zeka sorularında ezber unsurunu dışarı bırakarak; araştırma, analiz etme ve ilişkilendirme biçimini yeniden canlandırmaktadır.

 

 

 

 

Etiketler
Teknookul, Teknookul Zeka, Teknookul Zeka Gelişimi, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye 4, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye 4 Ve, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye 4 Ve Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye 4 Ve Seviye 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye 4 Ve 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye 4 Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye 4 Seviye 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye 4 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye Ve, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye Ve Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye Ve Seviye 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye Ve 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye Seviye 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Seviye 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 4, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 4 Ve, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 4 Ve Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 4 Ve Seviye 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 4 Ve 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 4 Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 4 Seviye 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 4 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Ve, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Ve Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Ve Seviye 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 Ve 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye 3 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye Seviye 4, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye Seviye 4 Ve, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye Seviye 4 Ve Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye Seviye 4 Ve Seviye 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye Seviye 4 Ve 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye Seviye 4 Seviye, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye Seviye 4 Seviye 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye Seviye 4 5, Teknookul Zeka Gelişimi Seviye 1 Seviye 2 Seviye Seviye Ve,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
WhatsApp Yazı Ekranı
WhatsApp'ta bize ulaşın!